forum
Autor GloriaVictis - avatar GloriaVictis Napisano jakiś czas temu Odpowiedzi 20

Umięśnione kobiety

Co myślicie o kobietach trenujących kulturystykę?
Moim zdaniem kobieta "napakowana" to już nie to no chyba, że ładny brzuszek , ale to oczywiście moje osobiste zdanie, ciekawa jestem waszych opinii
Odpowiedzi:
 • Emilly27k avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Kasiu nie zawsze jest tak,że my zawsze akceptujemy własne umięśnione ciało. Ja też mam takie, ale tylko troszkę.U mnie prezentuje się to dobrze.
 • kasia1358 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Emillly umięśnione,ale kobiece to jak najbardziej jest ładne ,ale nam chodzi o takie wyćwiczone umięśnienie,które zniekształca te nasze kobiece kształty.
 • Emilly27k avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Wiem wiem Kasiu, ale wiesz ja mam właśnie takie.jestem umięśniona i silna.Bardziej niż mój buziaczek.chociaż ćwiczymy razem.Niedługo razem będziemy biegać.U mnie jest genetycznie umięśnione ciało.W końcu trenowałam kiedyś sport.
 • topik4433 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Każdy robi w życiu to co lubi. Kobiety kulturystki zapewne są dumne ze swych osiągnięć i ciała, są piękne na swój sposób. Jednak osobiście nie podobają mi się kobiety, które mają w ten sposób wymodelowaną sylwetkę. Najważniejsze jest chyba jednak to, że one czuję się świetnie w swoim ciele i mimo, że jestem anty co do kulturystyki kobiet, to nie można im odmówić słów uznania za pracę jaką nad sobą wykonały.
 • malgosia74 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Ja podziwiam takie kobiety, osiągnięcie umieśnieonej figury i wysportowanej sylwetki kosztowało każdą z nich mase ciężkiej pracy, wysiłku, determinacji jak i sporo wyrzeczeń. Lubie oglądac pokazy takich umiesnionych kobiet. Dla niektórych to praca, zawód a dla innych poprostu ukochanie tego typu pracy nad swoja sylwetką. Oczywiscie to rzecz gustu, nie każdemu sie to podoba ale ja jestem zdania ,że takie kobiety dumne z siebie i należy je podziwiać. Wiadomo, że wszystko ma swoje granice i kiedy sie z czyms przesadzi to efekt jest zupełnie odwrotny niz chciałoby sie mieć. Wiekszość kobiet jednak mysli racjonalnie ćwicząc swoje mięśnie. Sama nie miałabym cierpliwości do pracy nad swoimi mięśniami.
 • Stenka avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  U mnie budzi to niiesmak, Wysportowana tak, ale nie z kaloryferami jak mężczyźni
 • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Brzydko wyglądają takie kobiety mocno umięśnione.Można miec trochę rozwinięte mięśnie ale nie tak mocno
 • kaczuszka avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  zarówno przesadnie umięśnieni mężczyźni, jak i kobiety mi się nie podobają. Lubię, kiedy mięśnie grają pod skórą podczas wysiłku, ruchu - to aż przyjemny widok, jak ludzkie ciało pracuje.
  Mam tylko nadzieję, że ci kulturyści zdają sobie sprawę, że ich mięśnie kiedyś sflaczeją i będą nieładnie zwisać. Inaczej to bardzo smutne.
 • filodendron avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Jestem tego samego zdania co Kaczuszka.A już kobieta za bardzo umięśniona to nie jest ładne.
 • Margotka avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  wszelka przesada jest niezdrowa! jednak potrafię zrozumieć, że dla tych pań to takie codzienne pokonywanie własnych słabości, dyscyplina i wytrwałość, które dają im poczucie, że mogą zrobić wszystko. Ja należe do tych mięciutkich, więc takie mięśnie mnie trochę przerażają, ale z drugiej strony, jakim wspaniałym, bogatym mechanizmem jest ludzkie ciało.
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
FacebookTab